Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od ukupno 15
Like Tree6Likes

tema: kupovina muškog sata za lady ruku

  1. #11
    Novi član
    Član od
    19.2.2017.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: kupovina muškog sata za lady ruku

    Caos Haifisch,
    hvala mnogo na savetima!!!! Davosa je za mene nedostižan, bankrotiracu Gigandet - veličina je problem, kada sam Victorinax 43cm isprobala nisam ga kupila zbog veličine, 40cm prečnik je nesto sto meni pristaje. Parnis razmatram on je u užem izboru za sada. U Okt bi trebala sa putujem u inostranstvo te bih volela da isprobam brendove koje nisam ovde nasla. Nekako u kupovini se vodim osećajem, i moram sa isprobam sat i da mi jednostavno legne na ruku... preko neta se plasim te fizicke nemogućnosti da nesto probam...

  2. #12
    Novi član
    Član od
    19.2.2017.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: kupovina muškog sata za lady ruku

    Jomashop odlična ponuda!!!! Tnx na update-u!

  3. #13
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.924
    Lajkovi
    13237
    Reputacioni uticaj
    402

    Određen forumom Re: kupovina muškog sata za lady ruku

    Evo, baš vidim na Bomaru isti model samo u crnoj boji, kojeg možeš probati, jer je potpuno istih dimenzija kao zeleni. Tako ćeš tačno znati na čemu si.
    Više me od 41 mm širine, brine 13 mm visine odnosno debljine. to je sasvim prosečno za mušku ruku ali ne znam, kakav osećaj može biti na nežnijoj podlozi.
    Šteta što nemaju zeleni (na internetnoj stranici izgleda tako), jer imaju 25 % akcije.
    https://bomar.rs/certina-ds-action-c0324101105100

  4. #14
    Novi član
    Član od
    19.2.2017.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: kupovina muškog sata za lady ruku

    Kada isprobam javljam utiske, bas me zanima kako ce izgledati na mojoj ruci. Da 13mm moze biti problem jer ce izgledati glomazno elem javljam utiske
    No42 likes this.

  5. #15
    Banned
    Član od
    11.6.2017.
    Poruke
    236
    Lajkovi
    165
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: kupovina muškog sata za lady ruku

    @AnaSi
    Zdravo, AnaSi. Naravno, igrom slucaja prva stvar koja mi je pala na pamet iz vaseg opisa, a jeste potpuno drugacije od Rolexolikih satova. Cetvrtasti satovi izgledaju malo vece na ruci, bar se meni tako cine, mada je ovaj Bell'n'Ross dosta tanak u poredjenju sa diverlike satovima.

    Sto se internet porucivanja tice, jedino se nasih carinika treba pomalo plasiti. Dva puta mi se desilo da je sat putovao po Srbiji nezasticen jer ga (nasi) postari carinici nisu opet upakovali onako kako su ga i otpakovali. Plus alhemija naplate poreza, racunati oko 30ak procenata cene.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •