Strana 228 od 457 PrvaPrva ... 128178218224225226227228229230231232238278328 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2.271 do 2.280 od ukupno 4569
Like Tree12244Likes

tema: Fotografije satova iz vase kolekcije!

  1. #2271
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Slike satova iz vase kolekcije!

    Evo jos jedna sa staze

    Chopard - GT3RS - 458

    Fotografije satova iz vase kolekcije!-cpfj.jpg

    I jedna iz box-a

    458 Italia

    Fotografije satova iz vase kolekcije!-458ni.jpg

  2. #2272
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Slike satova iz vase kolekcije!

    Konacno sam nasao malo vremena da napravim koju fotku svojih satova, ustvari bilo mi je malo neprijatno da svaki dan svracam ovde i gledam kako forum raste i kako svi doprinose tome, a ja samo citam, gledam i uzivam, pa sam resio da se oduzim koliko toliko kojom slicicom i komentarom o satovima koje trenutno imam u svojoj jako skromnoj kolekciji koju uskoro nameravam prosiriti ali o tom potom.

    Iskoristicu priliku pa cu reci po koju rec o svakom satu i iskreno se nadam da mi necete zameriti sto to radim u temi "slike satova iz vase kolekcije" ali pored "1000 reci" nikad nije na odmet reci jos koju.

    Swatch: Pocinjem sa njim ne zato sto je po kvalitetu i ceni ispod Citizena i Orienta, vec zbog same cinjenice da je to sat koji je najduze u mom vlasnistvu. Sat sam kupio i to polovan, pre otprilike 7 godina i bio je u perfektnom stanju inace mu za godinu proizvodnje stoji 2003. godina. I do pre dve godine sam ga nosio non stop sa sobom svuda, nikad ga nisam skidao sa ruke preziveo je gotovo sve: padove, radove, kupanja, skijanja i otisao sa mnom do samog kraja sveta i vratio se bez sve sale. Za to vreme sam mu 3 puta menajo bateriju i jednom polirao staklo. Radio je gotovo besprekorno sve do pre godinu dana kada mu je mala kazaljkica za desetinke otkazala i ostala nepomicna u pravilnom polozaju kao da je zapekla ili sta vec. Sve ostalo i dan danas radi kako treba i gotovo je neverovatno koliko je tacan taj satic iz mojih tinejdzerskih dana da me ni do dan danas nikada nije slagao. Jos jedna njegova prednos lezi u tome sto je sav napravljen od neke legure aluminijuma tako da bukvalno ni nemate osecaj da vam je na ruci. Skoro perfektan sat za sve one koji moraju od skromnog dzeparca da priuste sebi jedan pristojan pokazivac vremena.
    Fotografije satova iz vase kolekcije!-img_2955.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2953.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2951.jpg Fotografije satova iz vase kolekcije!-img_2952.jpg

    Orient: Interesantno je da vec jedno odredjeno vreme sedim ispred tastature, i razmisljam kako i sta da vam kazem o ovom satu. Rano ustajanje, svakodnevno brijanje, peglanje kosulje i zatezanje krvate, nikako nije islo uz moju veliku ljubav koju sam opisao u tekstu gore. Doslo je vreme da kupim neki malo ozbiljniji sat i krenuo sam u potragu za istim. Nisam znao odakle da pocnem jedini kriterijum mi je bio da bude mehanicki sa koznom narukvicom. I tako sam poceo da googlam redom, u jednom trenutku paznju mi je privukao link koji je bio na nasem jeziku CLICK i eto me prvi put medju vama, nisam narkoman, ali tada sam prvi put probao, ono sto je tinjalo celog mog zivota sva ljubav prema satovima i trip da se bez sata na ruci osecam kao macak bez brkova, dobilo je novu tezinu i neverovatnom brzinom opselo celo moje telo. Price, slike, iskustva, saveti video klipovi i zdrave rasprave sve na jednom mestu i sve od ljudi koji dele istu ljubav prema tome, bilo je jasno, postao sam zavistan. Od tog dana svet satova postao je gotovo ne zaobilazna stanica sta vise, obavezna bar jednom dnevno. I eto me u temi "Sat do 500e", gde covek koji je zasluzan i bez koga mozda ni ne bi smo bili svi tu gde jesmo danas, predstavlja jedan od svojih satova, brend koji je meni totalno ne poznat "Orient", izgledalo je interesantno zvucalo je jos ubedljivije, neko je od drugara pomenuo nemacki sajt na kome se prodaju Orient satovi i ljubav na prvi pogled je rodjena. Drugaciji oblik kao i potrebe, svele su trileme, na dileme, a dileme na njega. Orient sporty automatic imao je gotovo sve sto mi treba, i naravno narandzastu kazaljkicu tek da se odupre godinama u koje zalazim. Bio je moj za manje od dve nedelje, nasao sam coveka koji ce da ga kupi u DE i a ga posalje na autobus. Izasao sam sa posla da bih ga pokupio. Bio je lepsi nego na fotkama. Sreci nikad kraja. Da sve ne bi bilo kako sam ja zamislio sat je zurio vise od dozvoljenog vremena i tako je i dan danas, slao sam ga u nemacku kod prodavca jer nisam hteo da otvaram sat u garanciji, ali mi je on oba puta vratio isti rekavsi da je sve ok i da se povremeno desavaju malo veca odstupanja zbog magnetnih polja, nisam ga nosio kod majstora u Srbiji jos jer je tek pre neki dan ponovo dosao iz Nemacke, prodavac ga je drzao do isteka garancije kod sebe. A i nemam vremena nikako da se organizujem niti znam kod koga da ga nosim. Sva ta prica kao i ne mogucnost da se oduprem silini i sad vec ozbiljnijoj zavisnosti dovodi me do jos jednog poglavlja, situacija postaje ozbiljnija pocinjem da zajmim pare pronalazim domaceg dilera i uzimam kvalitetniju robu koja ima totalno drugaciji rad.



    Fotografije satova iz vase kolekcije!-img_2960.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2929.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2928.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2925.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2924.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2921.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2940.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2947.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2948.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2912.jpg

    Citizen: Gotovo ne moguca prica sada je izgledala opipljivo i stvarno. Jel znate da se ovaj sat puni pomocu svetlosti, ima staklo koje je gotovo ne vidljivo i skoro ne moguce ga je izgrebati, uz sve to neko kao da je poceo da se zajebava sa mnom, ako ovaj sat drzite u pravilnom polozaju uz pritisak na dugme i malo cekanja on ce primiti signal koji ce vas sat napraviti tacnim i sinhronizovanim u odnosu na sve atomske casovnike na svetu. A da li ste znali da zna da sabira, pretvara kilometre u milje, galone u litre... Da ce izmeriti vase spavanje, tacno u dvadesetinku i da ce vas sam probuditi za posao. Kuc kuc!!! Ko je? Mora da sam lud ako ovo ne kupim, dajem sve cak i stari sat za njega, pozajmljene pare... Moj je, samo moj i da vam kazem nesto, a vi mi ne morate verovati, ovaj sat stvarno radi sve ovo sto sam gore naveo.
    Fotografije satova iz vase kolekcije!-img_2939.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2934.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2933.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2930.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2959.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2957.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2956.jpgFotografije satova iz vase kolekcije!-img_2949.jpg

    Znam da me vi razumete, naravno zato sve ovo i pricam samo vama, svi ostali bi mi rekli da sam lud, imam sat sa kojim sam prosao sve zivo, imam i sat koji oscilacijom spirale pokrece male tockice koji pomeraju vreme, imam i onaj koji zna odgovor na gotovo svako pitanje, istina je imam, ali je jos veca istina da u dubini svoje potsvesti imam zelju koja brzinom svetlosti pojuri u svest i kao da mi umrtvi osecaj za razum i racionalnost, i tu, i odmah bezuslovno postavlja pitanje: KOJI JOS NEMAM???

    Stvarno se nadam da vas nisam umorio ovolikim tekstom, iskoristicu priliku i da se zahvalim ljudima koji su postavili pitanja i svim onim vrednim i pametnim ljudima koji su dali odgovor na ista, posto to ne radim cesto, jer uglavnom samo iscitavam forum. Takode ste primetili da se nisam pozabavio tehnickim karakteristikama i samom specifikacijom, imao sam utisak kao da bih se pravio da znam i da hocu da vam kazem nesto sto skoro svi znate bolje od mene pa sam zato i preskocio.

    I na kraju uzivajte u fotkama ja sam ih pravio a ni zato nisam neki majstor...
    Poslednja ispravka: vladas (20.8.2011. u 17:07) Razlog: Spajanje slika

  3. #2273
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    180

    Određen forumom Re: Slike satova iz vase kolekcije!

    ^ Bigmag - svaka cast na tekstu! I satovi i prica su odlicni .

    Pozdrav,
    Vlada
    Poslednja ispravka: vladas (20.8.2011. u 17:07)
    No time to lose

  4. #2274
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36959
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Slike satova iz vase kolekcije!

    Bigmag svaka cast u zdravlje da ih nosis...Marko sto se ne pohvalis drugarima fanovima F1 sta si vozio i gde si bio...ajde nemoj da si ne skoroman....i pi**** si sto cekas mene da te cacnem da bi pricao...koliko juri onaj zitac bese farrari?
    a mi obicni smrtnici ....

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #2275
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Slike satova iz vase kolekcije!

    Vladas hvala puno na pomoci i korekciji...

    Milane hvala...

  6. #2276
    Mlađi član
    Član od
    28.7.2011.
    Poruke
    84
    Lajkovi
    182
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    evo malo iz moje kolekcije
    Priložene slike Priložene slike Fotografije satova iz vase kolekcije!-p1000393.jpg  
    dragon, vladas and Neša like this.

  7. #2277
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.632
    Lajkovi
    18032
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Slike satova iz vase kolekcije!

    Bigmag-Vrlo lepa ispovest.
    spar-Daj spisak onoga šta gledamo
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #2278
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Citat spar kaže: Pregled poruke
    evo malo iz moje kolekcije
    Ipak nije skx007 već 6309.
    Jel može par boljih fotografija tog sata i par reči o njemu? Jel nešto menjano na satu?
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #2279
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Slike satova iz vase kolekcije!

    @Bigmag
    Au,al je tebe opasno strefio virus zavisnosti od meraca vremena.Bojim se da si i ti postao neizleciv slucaj.
    Tekst je krajnje iskren i nadasve interesantan.
    Pozdrav i u zdravlju da ih nosis.

  10. #2280
    Mlađi član
    Član od
    28.7.2011.
    Poruke
    84
    Lajkovi
    182
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    seiko ronilacki,seiko quartz kvadratni,seiko pozlaceni,seiko 5 svi iz perioda 1078-1980,invicta azurit model 105,breil mod 601,timex e-compas,hamilton,citizen hiper aqualand sa dubinomerom
    VLADAN P likes this.

LinkBacks (?)

  1. 1.3.2011., 21:35

Slične teme

  1. K: Neki iz kolekcije Armani Meccanico satova
    By Zoran Ilic in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.12.2011., 18:13
  2. Casio Edifice EF-535BK-1AV - Vase misljenje ??
    By Altair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 13.1.2011., 21:08
  3. Da li nosite satove iz vaše kolekcije?
    By majstor98 in forum Ruski satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 24.12.2010., 12:04
  4. Casio-vase misljenje o ovom satu
    By Barbarez in forum Japanski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 4.1.2010., 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •