Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 29 od ukupno 29
Like Tree176Likes

tema: Gdje je počela vaša ljubav prema satovima?

  1. #21
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Gdje je počela vaša ljubav prema satovima?

    Posto vec postoji ista tema, teme su spojene radi lakse orijentacije.
    Shmizla likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  2. #22
    Časovničar Avatar korisnika Simke206
    Član od
    23.5.2013.
    Poruke
    354
    Lajkovi
    1312
    Reputacioni uticaj
    127

    Određen forumom Re: Gdje je počela vaša ljubav prema satovima?

    Zahvaljujem Jos jedamput na pomoci

  3. #23
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Gdje je počela vaša ljubav prema satovima?

    Nema na cemu.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #24
    Član Avatar korisnika somy
    Član od
    11.7.2012.
    Lokacija
    nis
    Poruke
    441
    Lajkovi
    409
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Gdje je počela vaša ljubav prema satovima?

    pa, citajuci sve ove ispovesti o ljubavi prema satovima nalazim i sebe u tim okvirima. takodje jos kao mali sam obozavao satove,a i moj otac takodje.... secam se da je moj deda nosio raketu duuuuuuugo,duuuugooooo godina pa sam cudio kako jedna takva malo stvar moze tako dugo da radi bez prestanka. posto sam bio naravno mladji obozavao sam digitalne satove sto je i islo za to vreme ,jer su bas bili u velikoj ekpanziji kod nas. secam se da sam na svakoj ekskurziji kupovao po neki digitalni sat,onaj sa 7 melodija,onaj sa digitronom i njuima slicne satove. kasnije sam zavoleo i mehanicke satove koje i dan danas preferiram..... deda je primetio te sklonosti kod mene i hte je da kad odrastem odem da ucim casovnicarski zanat,ali na moju veliku zalost stvari su nekako otisle drugim tokovima....
    Poslednja ispravka: somy (26.5.2013. u 22:00)

  5. #25
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Gdje je počela vaša ljubav prema satovima?

    Kao da je juce bilo, leto 78-me, mesec jul, uhvatih prvi jutarnji autobus za Ulcinj da malo plaknem noge i odmorim svoj mozak prezauzet raznijem brigama ovoga ali i onoga svijeta. Ukrcah se laganim hodom u autobus, sedoh na predzadnje sediste i nedugo zatim pridje mi jedno devojche crne kose, crne ko iz one pesme Hanke Paldum, i pita je li slobodno, ja reknem ko iz topa jeste naravno, sedite slobodno! I tako ona sede, malo spava pa se kao slucajno nasloni na me, pa se probudi i kaze izvini, a ja odgovorim sto se mene tice mozes spavat do sutra, samo nemo da hrchesh to me strasno nervira, a zivci mi popustili ko da sam veteran onog poslednjeg rata iz 41-ve, sto naravno nisam jer da jesam danas bi mi nadimak bio freska iz Sopocana zbog starosti ili dinosaurus sto i ne zvuci tako lose, nekako deluje moderno. Prodjose 2 sata voznje, ona se malo oslobodi i tako zapocesmo pricu i ja da ne bidnem isuvishe napadan, ne mogoh reci prelepa si, neg uochih sat na njenoj ruci i vidno odusevljen kazem joj, jao sto ti lep sat, a ona kez od uveta do uveta i kaze to je Raketa, ja kazem nije raketa nego sat i tu ona usplahireno pocne objasnjavat mi istoriju Raketa kompanije od samoga pocetka a ja se pravih da slusam..... ali sam ubrzo poceo da se pravim da spavam jer u to vreme i nisam bas bio zainteresovan za casovnike a ona je blago receno pocela malo da davi, te raketa, te cartier, pa seiko pa ovo ono auuuu, kad ce pauza ?! Prodje mnogo sahata i konacno stigosmo u Ulcinj, a ona lijepa kao kraljica Budve te ne mogoh se odupret svojoj zelji da je pozovem na kafu i kolu u neki kafic koji tada bejashe na samoj plazi, skoro do vode koja je neprestano zapljuskivala..... Ispijajuci lagano kafu zapoche ona opet, cartier, rolex, omega i neizostavna raketa te se nesto razmisljah ako hocu da joj privucem paznju moram se pravit da sam zainteresovan za satove, i tako i bude, s tim sto vise pricah s njom o satovima, to mi je vise prenosila onu zaraznu bolest od koje lijeka nema, bolest zvanu satitis, tip A, pocetni stadijum. I tako je pocela moja ljubav prema satovima a i prema njoj..... Tada mi je kupila prvi sat i poklonila da me podseca na nju, sat bejashe zlatni Marvin, na njemu beshe izgravirano od Danijele s ljubavlju..... vreme prodje, nema vise toga sata, a nema ni nje.....

  6. #26
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.631
    Lajkovi
    18031
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Gdje je počela vaša ljubav prema satovima?

    Prolaznik
    Znam da zbog takvih stvari ljudi počinju da sviraju gitaru ili da se bave glumom...
    Zanimljiv motiv za ljubav prema satovima
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #27
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Gdje je počela vaša ljubav prema satovima?

    Auh, sjajna prica, makar bila i fikcija . Bas me je odusevila!
    No time to lose

  8. #28
    Novi član
    Član od
    15.11.2012.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Gdje je počela vaša ljubav prema satovima?

    Odlicna prica , inace kako se provede u Ulcinju ?

  9. #29
    Član Avatar korisnika 2 Busy
    Član od
    28.11.2015.
    Poruke
    108
    Lajkovi
    425
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Gdje je počela vaša ljubav prema satovima?

    Ljubav prema satovima vuče od bebećih dana.Deda i tata su furali ruske i japanske satove.Deda me je čuvao i zapamtio sam sat po imenu Raketa,Slava.Masivan,četvrtast,sa staklom debelim kao piksle-naočare.Kožni kaiševi,bio je tu i neki Seiko5.Ćale je furao Rakete i Slave,to su takođe bili pokloni od dede.Deda je imao i šafhauzen koji je otišao za 2 džaka brašna i svinjče u zimu 1993.Teško vreme bilo.Sa dedinom smrću i čitanjem testamenta satovi su misteriozno nestali iz njegove kuće i spavaće sobe...Tužna priča.
    Ja sam dobio prvi (i jedini sat) od brata od strica koji se 1990. odselio i oženio u Malme,Švedska,To je bio sportski sat sa WR200M,Alarmom sa 7 melodija,štopericom,tajmerom.Skroz u fazonu G-Schock,ali da me ubijete ne zanam kako se zvao.Nisam ni na guglu mogao da nađem sličan.Sećama se kako sam jedva čekao septembar da se šepuri po školi sa ovim tadašnjim čudom tehnike 1994.I bio sam glavni,učiteljica je non-stop gledala sa moje ruke koliko ima sati. Onda je došla luda 1999. ćale je morao da brani zemlju,poneo je sat,ali ga nije vratio.
    I eto do pre 3 meseca je ljubav tinjala,do ovog mog Citizena kojiom sam sebe častio.Nadam se da ću napraviti svoju mini kolekciju.
    VLADAN P, molnja, taunus and 3 others like this.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Ljubav je rođena!
    By Sir Oliver in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 30.8.2012., 15:01
  2. Gdje kupiti kais za nauticu?
    By Speedy24 in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.11.2011., 13:54
  3. Proizvođači satova prema kojima ste ravnodušni
    By dragon in forum Opšti forum
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 17.6.2011., 22:39
  4. Lorus originalna narukvica, gdje?
    By element in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 12.3.2011., 23:04
  5. Kreirajte sat prema svom ukusu
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.11.2009., 13:38

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •