Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 56789
Prikaz rezultata 81 do 83 od ukupno 83
Like Tree50Likes

tema: Na kojoj ruci nosite sat?

  1. #81
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30886
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Na kojoj ruci nosite sat?

    Kod mene je dosta neobicna situacija......po rodjenju sam bio vise levak....pa kada sam krenuo u skolu, pisao sa obe..kako mi vise odgovaralo....kasnije se i dalje koristio sa obe ruke ravnopravno....jedino se pisanje prebacilo skroz na desnu.....mada kada nesto refleksno hvatam u ruku, to je leva.
    Satove sam poceo nositi na desnoj, nosim ih i danas. Ali ponekad to bude i leva, bez nekog razloga. Sasvim mi je svejedno.
    80% vremena desna, 20% leva, da 100% jer i spavam sa satom na ruci.....uvek!
    VLADAN P and arch_m like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  2. #82
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    124

    Određen forumom Re: Na kojoj ruci nosite sat?

    Ne mogu reci da sam se bas tako lako navikao na ove moje privremene "rokade"...

    Potrajalo je dok taj neki cudni osjecaj nije iscezao... Cak i danas, nakon toliko godina, svaki put kad prebacim sat s lijeve ruke na desnu, prodje vremena dok se "ne slegnu stvari".


    Inace, malo zezanja, ali kad god naletim na one glupe video snimke ljudi koji nasilu mackama ili psima oblace nekakve kape, cipele, maske i slicne gluposti, a ovi se nesretnici, u panici, satrase da ih skinu sa sebe - e tako sam se ja osjecao kad sam prvi put stavio sat na desnu ruku...
    Он сказал: "Поехали!"

  3. #83
    Mlađi član Avatar korisnika IBARONI
    Član od
    29.2.2012.
    Lokacija
    Obrenovac
    Poruke
    98
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Na kojoj ruci nosite sat?

    Na levoj, zbog hronografa. Na svakodnevnom satu su mi dugmici na usrafljivanje, pa mi je nezgodno da ih levom rukom odvrcem i zavrcem.

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 56789

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •