Strana 32 od 60 PrvaPrva ... 2228293031323334353642 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 311 do 320 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #311
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Doxa pomoc

    Limundo sve radi da zastiti prodavce jer oni od njih zive, njima uzimaju proviziju a ne od kupaca. Tako da imate copore onih sa stotinama pa i hiljadu pozitivnih ocena bez ijedne negativne a znam da su ljudi kupovali od njih i imali problema, davali im negativne ocene a Limundo im te ocene brisao.
    Neverovatno je kako nalaze bolje izgovore da zastite prodavca nego sam prodavac.
    jagos and DrAgod like this.

  2. #312
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: Doxa pomoc

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Kada već pomenu taj lažni IWC, mislim da je to ovaj :
    Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!
    Sky mislim da DrAgod misli na ovaj sat.
    Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!
    Ja sam otvorio diskusiju pa ste se ti, Zare i Neša nadovezali...
    Nisam ispratio ko je "pobedio" na licitaciji, ali ne verujem da je neko sa strane, mislim da se ekipa prevaranata malo zanela pumpanju cene. Uglavnom, onakav odgovor na doktorovo dobronamerno skretanje pažnje na malverzaciju koja je u toku je sramota za Limundo...

  3. #313
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Doxa pomoc

    Mislim da taj IWC nije niko kupio. Bar jedan lazni kupac je pumpao cenu ali na srecu niko nije naseo.
    Priložene slike Priložene slike Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-screenshot_00006.jpg  

  4. #314
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    152

    Određen forumom Re: Doxa pomoc

    Citat zarekg kaže: Pregled poruke
    Mislim da taj IWC nije niko kupio. Bar jedan lazni kupac je pumpao cenu ali na srecu niko nije naseo.
    Vrlo moguće. To objašnjava zašto se Ve(ve)rica nije oglasila na upozorenje da je sat lažnjak!
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  5. #315
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    51

    Određen forumom Re: Doxa pomoc

    Postoji fenomen da se sat kao prodao, pa se posle kratkog vremena nađe opet u prodaji. Ono što je interesanto jeste što preprodavci cementiraju cenu, ako satove nude vlasnici, onda je moguće povoljno doći do sata.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  6. #316
    Novi član
    Član od
    20.10.2014.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Casio ProTrek - da li postoje kopije?

    Nov sam na forumu, ovo mi je prvi post tako da se unapred izvinjavam ako je pitanje vec bilo postavljano...

    Interesujeme dali postoje kopije Protrek satova? Gledao sam na nekim stranim forumima i navodno ne postoje, ali svejedno hteo sam da proverim dali neko ovde konkretno zna nesto o tome.

    Konkretno mene interesuje model PRG-240t, na Sense web-shopu cena je oko 300e, dok sam na Kupujem Prodajem nasao isti taj sat za 200e, sto uopste nije mala razlika u ceni...
    Vizuelno mi izgledaju isto, sad neznam dali je original ili kopija?

    https://www.kupujemprodajem.com/Casi...htm?filter_id=

  7. #317
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    984

    Određen forumom Re: Casio ProTrek - da li postoje kopije?

    Dobro došao i bolji te sat snašao.

    Što se tiče pitanja da li ima kopija pomenutih satova, ne znam, verovatno. Kopira se sve i svašta.
    Da li je sat tog prodavca kopija, meni izgleda kao da nije. Ono što ti mogu preporučiti to je da kupiš od prodavaca od kojih sam i ja kupio i sa čijim satovima nisam imao problema, pri čemu su satovi bili orginali.
    Dakle, to su ova dva prodavca:
    Pretraga oglasa - Kupujem Prodajem - od ovog prodavca kupovalo je nekoliko članova foruma, sve je bilo ok
    Pretraga oglasa - Kupujem Prodajem

    Ako nemaju sat koji te interesuje, pitaj ih da li mogu nabaviti. Verovatno će potrajati nekoliko dana.

  8. #318
    Novi član
    Član od
    20.10.2014.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio ProTrek - da li postoje kopije?

    Na kraju sam kupio kod ovog Lazara, nisam imao strpljenja da cekam Preuzeo sam lično, krajnje korektan dečko, razume se u ono što prodaje. Čak mi je malo i spustio cenu
    VLADAN P and skydrummer like this.

  9. #319
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom "Perfektno stanje"

    Ako niste znali da od sada znate kako izgleda "perfektno stanje" . Nekima stvarno treba uskratiti neke slobode...

    Nakit, satovi i dragocenosti : Vostok komandirski amfibija ručni sat - ID 17092082 - Kupujem Prodajem
    Priložene slike Priložene slike Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-screenshot_00001.jpg   Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-screenshot_00002.jpg  

  10. #320
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Doxa pomoc

    Limundo je po meni propao sajt. Sta god da postavi covek , totalno je obezvredjeno. Svi bi mi da kupimo ,a da nije skupo,muka je naterala Srbina da se ciganci,ali vreme je takvo ,nemastina... itd . Moje skromno misljenje je da ne mozes kupiti nesto sto nemas para da kupis,a ovamo svi stite svoje.Nije posteno da se pumpaju cene,ali donekle je moguce ,jer sajt koji je u propasti ,to dopusta. A nadovezao bih se na cene pojedinih satova na Svetu satova,nenormalno su visoke,u odnosu na druge ponude satova na inostranim sajtovima.Cak bezobrazno visoke i nisu u skladu s plateznom moci prosecnog, pa cak i bogatog Srbina ,kolekcionara ili zaljubljenika u satove malo viseg nivoa .....
    eee, jagos, esdy_11192 and 3 others like this.

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •