Strana 35 od 60 PrvaPrva ... 2531323334353637383945 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 341 do 350 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #341
    Član Avatar korisnika esdy_11192
    Član od
    8.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    198
    Lajkovi
    652
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Verovatno je vec neko primetio na Limundu "IKAP" pumpa cene sa "stefanbonderovic". Ovog posledenjeg sam i licno upoznao (ne preko Limunda) i trebalo bi da su njegovi satovi. Mada moram reci da su uvek zanimljivi satovi i da pumpaju cene do nekih "pristojnih" iznosa. NE znam zasto kad mogu lepo da ima vise na KPu i sl.
    jagos, Djordje Sugaris and nokru like this.

  2. #342
    Član Avatar korisnika esdy_11192
    Član od
    8.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    198
    Lajkovi
    652
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo


  3. #343
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Meni ovom satu ne nedostaje nista,verodostojan opis,pravo stanje,i prodavac koji ima toliko starina i antikviteta i razume se i voli satove. Igrom slucaja,imao sam vise puta saradnju sa doticnim gospodinom, prezadovoljan sam i njegovim znanjem i postovanjem.....
    nokru likes this.

  4. #344
    Član Avatar korisnika WatchHunter
    Član od
    30.10.2013.
    Lokacija
    selo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    847
    Reputacioni uticaj
    77

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    Citat esdy_11192 kaže: Pregled poruke
    Verovatno je vec neko primetio na Limundu "IKAP" pumpa cene sa "stefanbonderovic". Ovog posledenjeg sam i licno upoznao (ne preko Limunda) i trebalo bi da su njegovi satovi. Mada moram reci da su uvek zanimljivi satovi i da pumpaju cene do nekih "pristojnih" iznosa. NE znam zasto kad mogu lepo da ima vise na KPu i sl.
    Pratim to vec neko vreme i zaista je pocelo da me nervira, ali ne mogu da shvatim dve stvari, prvo toliko je ocigledno a limundo uopste ne reaguje, zasto ih ne banuje, a drugo ne znam kako se nekom isplati da lazira aukciju sa toliko visokim ciframa jer provizija koju oni daju limundu je ogromna za te cene, recimo secam se brajtlinga, koji je stefanbonderovic izlicitirao za 100.000, to je oko 5000 provizije limundu na prodatu robu, a to je samo jedan od 4-5 satova u toku te nedelje cije su aukcije namestili do visokih cifara kupujuci sat od samog sebe, tako da su limundu uplatili vrlo visoku cifru. I dalje mi nije jasno, koja je tu sema, jer ako hoces 100.000 za sat logicno je da oglas postavis na kp gde se ne placa nista, a ne da laziras aukciju na sajtu koji ima provizije. Nije mi tu jasna logika i nije mi jasna prica iz toga, mozda je pranje para, jedino u tom slucaju bi bilo logicno da se nekom isplati da limundu isplacuje tolike provizije za satove koje nije nikome prodao.
    esdy_11192 and nokru like this.

  5. #345
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prevarant Artinfo

    pisalo se na prvim stranam o ovom kingu of serbia, cak se i on javio, ako ja gresim ispravite me

    pisalo se da je prevarant i da je za izbegavanje u sirokom luku, ima vise naloga, stavlja lazne opise, cak je jedan forumas imao i jako neprijatno i frustrirajuce iskustvo sa njim

    to sto on ima 133 pozitivne ocene ne znaci nista, ljudi sami sebi dodeljuju pozitivne ocene burazerski


    ako sam ja pogresio molim da me neko ispravi i izvinjavam se coveku, ali koliko znam upravo se o njemu pisalo na prethodnim stranama
    BrankoD and nokru like this.

  6. #346
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Limundo je propao sajt,vec sam o tome pisao,zato me i nema tamo godinu dana. Cene su se uvek stelovale.....a zbog cega. Pa niko nece da pokloni dobar sat koji realno....ali bas realno vredi 200e ,bilo gde u svetu,pa i kod nas, za 60-70e. Mnogi clanovi na vocki se znaju,pa se pomazu uzajamno.sto je i u ovoj situaciji normalno. Niko bre nema na poklon nista sto je platio ,a ne ukrao, sto bi nekom punio d..e,a da ovaj sto nije iz Srbije to posle prodaje na Ebay trostruko. Nemojte mi reci postovani clanovi, da niste videli sta se radi. Ima nekoliko njih i sa Sveta Satova koji to rade. Mnogo se polemise o tome ko sta ima ,sta prodaje i koliko. Pa gledajmo malo sebe,radimo i zivimo za sebe i protiv sebe !!!. Mogu i zelim da napomenem da sam bio strasno lepo prihvacen na ovom sajtu od vecine,dok nekim sitnim dusama nije zasmetalo to sto sam zaista nenamerno i iz neznanja u pogresnu rubriku i verujem u pogresno vreme postavio prelepe slike satova koji su dosli kod mene,a jos uvek nisu bili u opticaju za prodaju ,vec sam hteo da se pohvalim i prezentujem ih,te su reagovali kao da sam kriminalac,a ne kolekcionar i zaljubljenik u Omege pogotovu. Tako da ,uz duzno postovanje, ovde vise i ne stavljam slike satova koje imam ,koji su mi u kolekciji ,ili koje prodajem. Postujem svakoga ,bez obzira na veru, politicko opredeljenje i starost,ali kad neko, ko u celom zivotu nije stavio 10-tak satova na ruku,ili ima 5 komada ,pa makar bili i Braje ili Rolexi, prosipa znanje ili pametuje nesto o satovima, a TO JE SKINUO SA Neta,a svi ga ovde velicaju do neba, ulizuju se ovaj ovom,onaj onom ....ONDA JE TO ,POSTOVANI CLANOVI I RUKOVODSTVO .....DVOLICNOST OGROMNA... Ne zelim da uvredim nikoga,ali kroz moje ruke je za 35god zaljubljenistva u satove ,a 51god starosti proslo toliko satova i to ne bilo kakvih ,da pojedinci koji ovde prosipaju mud..rost za bubrege ,trebaju bar jos 35 godina da prelistavaju Net i skidaju clanke ....i postavljaju ih ovde da bi stekli neki rejting i postovanje....koga ???? Ne zamerite mi postovano cllanstvo,ali za banalnost otvorih dusu da napisem iskreno i od srca svoje skromno misljenje....Pa brisite ako nekome ne odgovara. Sve najbolje Milos M Stojanovic....Kolekcionar i zaljubljenik u crne vojne i retke satove , prodavac,,,pa i preprodavac satova

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke
    pisalo se na prvim stranam o ovom kingu of serbia, cak se i on javio, ako ja gresim ispravite mepisalo se da je prevarant i da je za izbegavanje u sirokom luku, ima vise naloga, stavlja lazne opise, cak je jedan forumas imao i jako neprijatno i frustrirajuce iskustvo sa njimto sto on ima 133 pozitivne ocene ne znaci nista, ljudi sami sebi dodeljuju pozitivne ocene burazerskiako sam ja pogresio molim da me neko ispravi i izvinjavam se coveku, ali koliko znam upravo se o njemu pisalo na prethodnim stranama
    Iskreno receno,pogresio si,uz duzno postovanje, to je covek koji zna vise o satovima,pogotovu Vintage i vojnim od pola i vise clanova ,koji ovde kao sto sam vec napisao nisu videli uzivo a kamo li posedovali neki takav sat koji je bio na ruci gospodina,ali pazite ,,velikog,, gospodina Stosica i mene..... Ne stajem u odbrani bilo koga, pisem ono sto znam,licno sam video i cvrsto stojim iza svake svoje ovde napisane reci !!!! Pozz Milos M Stojanovic...

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    Dragon je vec pomenuo prodavca koji se oglasava pod imenom Gan*ana na žutoj voćki, a Dra*ana na KP, a i ja bih se slozio i preporucio oprez pri kupovini i obaveznu proveru kod casovnicara.

    Drugi clanovi sa kojima sam ima losa iskustva na voćnom sajtu u međuvremenu su banovani, tako da ih neću pominjati, a za saradnju, na osnovu svojih iskustava, mogu da preporučim prodavce i kolekcionare sa nickovima bu*i19, niko*ak i sko*epfc.

    Sa KP, dobru saradnju sam imao sa prodavcem Vla*imir iz Beograda.

    Toliko od mene.
    Al si ga ubo postovani,..Pa Aca Gangana je najveci poznavalac satova na Balkanu i u Evropi,uz to i procenitelj zvanicni za retke i stare satove..!!! Zovu ga i plate mu da proceni sat koji niko nikad nije ni video od nas. Ono sto on ima u malom prstu,svi mi nemamo jos za 50god u glavi,hahaha. Iskreno i s postovanjem Milos M Stojanovic....sramota me da kazem da sam kolekcionar satova,posto je ovde davno prozvana legenda u poznavanju casovnicarstva ... Aleksandre !!!!!!!!!!!
    Poslednja ispravka: RUS (3.2.2015. u 12:13)
    nokru likes this.

  7. #347
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    skoro sam čitao temu pa mi je sveža, samo sam hteo da uputim u prve strane

    Ganganu i Kinga ne poznajem pa ne mogu da govorim o ljudima, sem ovo za ocene, ali ako je tako kao što kažeš, svaka čast, to je za svako poštovanje Miško, i za tebe i za njih takođe, mislim za poznavanje horologije
    nokru likes this.

  8. #348
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Je..s poznavanje satova,ovde je rec o ljudima i postovanju istih. Ne moze i ne treba se pisatil ose i uvredljivo o coveku koga ne poznajes ili predstavu nemas kakav je u zivotu i poslu ili bilo cemu. Na osnovu usranog oglasa ili pogresno postavljene teme ili slike,ovde se jako vredjaju ljudi i njihova licnost,a da niko ko takve gluposti pise ,nema pojma ko je u pitanju. Ljudi ,iza svake reci stojim uspravno !!!!!
    nokru likes this.

  9. #349
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Sta mene briga kakav je neko covek i da li je on veliki poznavalac satova ili zaljubljenik, ako on prodaje sumnjive satove sa jos sumnjivijim opisima i svesno laze u oglasu. Ne ciljam ni na koga posebno, ali to sto je neko ovakav ili onakav covek nema nikakve veze sa prodajom satova i oglasavanjem istih.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  10. #350
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Uz duzno postovanje, papir trpi sve, a o ljudima ne mogu ceniti putem oglasa. Ja priznajem dokaze,a ovde ih koliko vidim ...nema?/! A uostalom,mozda je glupo s moje strane sto govorim istinu o ljudima koje poznajem dugo,dugo godina, a one se ne oglasavaju.....? HA,hahah nisu blesavi da se primaju na gluposti kao estradne zvezde... Ljudi ,u Srbiji,svaki pravi i iskreni kolekcionar satova zna ko su ta dva velemajstora za satove, a ovde neka se pale gospoda na clanke skinute sa neta i kvazi poznavaoce satova...Cast izuzecima,necu ih imenovati ali prepoznace se .Usput Rus,dobre objave imate,pratim povremeno,ali neka ogorcenost u meni je prelomila da se posle puno vremena ukljucim u odredjene prepiske. Mozda mi je jezik brzi od pameti,ali istinu cu uvek braniti. Dokazati nesto nije isto ,sto i laprdati i vredjati ugledne ljude !!!!! Bar na ovim prostorima ne mogu dopustiti da se blate pojedinci,koji mogu da nam svima predaju horologiju.......
    nokru likes this.

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •