Strana 138 od 186 PrvaPrva ... 3888128134135136137138139140141142148 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.371 do 1.380 od ukupno 1854
Like Tree4390Likes

tema: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

  1. #1371
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ma noz je ful fulova .

    Ako neko nekada kupuje neki noz, to sto pise Solingen ne znaci prakticno nista. Ne radi se o tome da je kopija, nego Solingen nije marka nozeva vec grad u kome se nalazi veliki broj proizvodjaca nozeva. Po nekim (gradskim ili kojim vec) pravilima sve firme kojima je sediste u Solingenu mogu na svojim nozevima da stave natpis Solingen.
    Sam natpis nije nikakva garancija kvaliteta. Oni ozbiljni i naravno kvalitetni, stave svoje ime i sve sta vec treba...

  2. #1372
    Mlađi član
    Član od
    9.6.2017.
    Lokacija
    Klondajk
    Poruke
    72
    Lajkovi
    168
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ta zar se usudjujes da kudis ono sto Rale prodaje.
    Budi sretan sto on nema tvoj broj telefona inace bi te on vec do sad kontaktirao i "objasnio" ceeo istorijat istog a ukoliko bi ista osporio tvoj mir i spokoj komotno bi mogao da zaboravis.
    Rale svim svojim drangulijama daje istorijsko potkivanje.
    Upletena bi bila citava plemicka i aristokratsko estradna kamarila neke egzoticne destinacije.
    Na stranu sto je vec iz aviona vidljivo da je rec o secivu polomljenog kuhinjskog noza koje je neki krpez majstor za Rala oplemenio naostrio sa nekom turpijetinom i upario sa rogom.To svi vide ali on bi decidno tvrdio da je to delo najskuplje manufakture koja tamo "preko" vredi hiljade i hiljade evra.
    Samo me jedna stvar cudi, a to je cena.Rale naime redovno postavlja cene od 350 evra.Do sad nikad nista nije bilo ispod te cene ,E sta mu se desilo da je ovoga puta tako debelo istu spustio.Kanda ce biti da tih nozeva ima poprilicno i da je rad da ih "preradjuje"
    Meni je nudio "vrlo redak stari dukat" vrlo gabaritnih dimenzija (350 evra ga je cenio naravno)
    Da je dukat neprocenljiv "tamo preko" potvrdjivao je neki njegov vajni zlatar.
    Nisam bio rad dati svoj oglaseni sat( 200 evra) za bilo sta osim novca ali Rale ne popusta uzmi dukat unovci ga bilo gde imas skoro duplo.Nisam mogao da ga se otresem danima me je proganjao.
    Kad smo ga najzad odneli kod mog zlatara ispade dukat obicna gvozdjurija sa nekom jadnom kvazi pozlatom.
    Rale je mirno podneo u procenu i posle mi je sve vreme pricao da taj njegov gvozdenjak unikat vredi vise od zlatnog .
    Nedugo posle u oglasima Rale je taj unikat "dukat" prodavao na desetine i stotine komada
    Poslednja ispravka: Bobansupergenije (19.6.2017. u 16:28)
    don Alberto likes this.

  3. #1373
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    kakav prevarant od čoveka, kakvo dno od čoveka, povodom dukata govorim

  4. #1374
    Mlađi član
    Član od
    9.6.2017.
    Lokacija
    Klondajk
    Poruke
    72
    Lajkovi
    168
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ta dogodovstina sa dukatom je posebna prica.
    Tako sam postao zrtva daveza izgubio mir i spokoj kad sam upoznao Rala.Covek se nameracio na moj oglas gde sam prodavao sat za 200 evra.Danima me je zvao i pokusavao da skine cenu izmisljao je sve i svasta ne bi li me namamio da mu dodjem na noge i donesem sat da ga on i neki njegov pajtas "strucnjak" procene i provere.Naravno da mi nije padalo na pamet da specijalno zbog njega idem do Novog Sada.On je svaki dan vrsio proveru da "slucajno nisam planirao dolazak" i tako dosao je i taj dan kad sam zaista imao posla u Novom Sadu i reko ajde da ga se konacno otkacim.To bese moja greska neopisiva.
    Rale mi je odglumio ucveljenog lika koji eto trazi bas takav sat uspomena na oca dedu pradedu...
    Odveo me je do nekog lupeza cija faca mi je odmah bila signal da se radi o varalici .Lik rece da je sat bezvredan a tek prica tog "strucnjaka" da mu za proveru sata treba dan ili dva bese znak za uzbunu.
    Nisam dozvolio nikakvo ovratanje niti petljanje Rale tada vadi taj dukat i predlaze zamenu na nevidjeno.
    Opet taj lupez satro ubedjuje Rala da to ne radi jer je dukat unikat i samo u zlatu vredi barem 500 evra
    Kad sam predlozio da odemo do zlatara kog poznajem i kod koga ako toliko vredi dukat moze unovciti i meni dati 200 evra Rale nerado pristaje uz vajkanje da nema vremena.Kad je zlatar lepo dokazao da dukat nije ni prosao pored zlata Rale tvrdi da je to neki "master" dukat od specijalnog skupocenog materijala koji je sluzio za otkivanje onih obicnih zlatnih.

    Otkacio sam lupeza i rekao da od trgovine nema nista ali to je za ludaka bio podstrek da me zbog sata koji sam ubrzo prodao mesecima kasnije uznemirava i davi .Nije popustao ma kakvi na kraju me je pronasao i dosao da me davi kod kuce kao slucajno je bio u prolazu...
    Ko zna dokle bi to trajalo da ga sestra nije pedalirala i rekla mu da sam emigrirao u Kanadu
    Rale ne bi bio to sto jeste da i tad nije trazio da od sestre dobije moj kontakt telefon.
    nele, Codelen, don Alberto and 1 others like this.

  5. #1375
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ako hoces da se resis budale koja te maltretira telefonom, kazes mu da je krivicno delo uzenmiravanja ako te 2-3 puta pozove a ti se javis ili ako te 2-3 puta pozove a ti se ne javis. Za jedan slucaj je 2 puta a za drugi 3 ali ne znam za koji. Posle toga podneses prijavu policiji, oni skinu lisinge da potvrde ono sto ti tvrdis (ili to ide ako nastavi po starom), obave "razgovor" sa doticnim i ako nastavi da se ponasa kao i ranije, obrao je bostan.
    Tako sam ja (mada samo pretnjom) otkacio gomilu onih sto smaraju telefonom da si dobio nagradu samo treba da odes na rucak gde ce da te dave 3 sata i ubedjuju da kupis neku glupost za ogromne pare.
    nele likes this.

  6. #1376
    Mlađi član
    Član od
    9.6.2017.
    Lokacija
    Klondajk
    Poruke
    72
    Lajkovi
    168
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ovo je sad uzivancija posto me Rale cima na brojeve koji su za to namenjeni dakle sve o njegovom trosku i moze da zove samo kad ja to zelim.
    Za sve ovo vreme ja nikad ni jednu jedinu rec nisam progovorio, dakle samo ukljucim telefon i eto stize lupez.
    Nekad mesecima ne uljucim karticu ali recimo nekad uhvati me neka nesanica posle ponoci ukljucim broj i kroz par minuta eto njega.Dakle lik ili ne spava ili dezura i ceka kad ce broj biti aktivan.
    Telefon obavezno stavim na punjac posto njegove tirade traju od pola sata pa navise.
    Stomak me zaboli od smejanja kad cujem sta sve pominje i koji je to lupez, psovke su mu uza specijalnost.
    Sinoc sam se valjao od smeha kad sam cuo da je ludak u Zemunu i da je utvrdio da ja nisam Piksi
    Sve vreme je urlao da progovorim jednu rec ako smem i da ce me pronaci.i debelo sa kamatom naplatiti troskove koje je napravio.
    Zagor, don Alberto and Bluesky like this.

  7. #1377
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.891
    Lajkovi
    16647
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova



    Bezbolna palica i milina. Fino marisana i tango po bubregima te rekonstrukcija zubala i operacija septuma in situ

  8. #1378
    Mlađi član
    Član od
    9.6.2017.
    Lokacija
    Klondajk
    Poruke
    72
    Lajkovi
    168
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Niposto nasilje, Rale je maskota, neponovljiv lik od glave do pete.Dakle sa njim samo ne treba poslovati on je idealan za zezanje i uveseljavanje drustva
    don Alberto likes this.

  9. #1379
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.891
    Lajkovi
    16647
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    A onda ok...

  10. #1380
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    ja iskreno mislim da si ti malo preterao u karikiranju
    skydrummer likes this.

Slične teme

  1. Smešne slike i video klipovi
    By dragon in forum Kafić
    Odgovora: 1513
    Poslednja poruka: 22.11.2023., 21:13
  2. Citizen BN0055-53E info i komentari?
    By sector77 in forum Citizen
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2010., 12:54
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.11.2009., 20:50
  4. Sat Alberta Ajnštajna na prodaju
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.9.2008., 22:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •