miskostuka Banned Joined Jul 26, 2011 Messages 171 Reaction score 4 Aug 17, 2011 #1 mislim da je i ovaj model vrlo elegantan i nema ga nesto u ponudi odavno.rado ga nosim,jer se ne oseca na ruci,ali je precizan i lep za oko. Attachments Picture 002.jpg 64.3 KB · Views: 158 Picture 003.jpg 79.5 KB · Views: 136 Picture 004.jpg 82.4 KB · Views: 125
mislim da je i ovaj model vrlo elegantan i nema ga nesto u ponudi odavno.rado ga nosim,jer se ne oseca na ruci,ali je precizan i lep za oko.