osmi mart

Laslo51

New member
Joined
Sep 25, 2008
Messages
245
Reaction score
3
SVIM PRIPADNICAMA LEPSEG POLA ZELIM SRETAN OSMI MART!
od.Laslo
 
Hvala!
Iskreno, nisam ocekivala cestitke i preko foruma, ali u svakom slucaju lepo iznenadjenje!
Pozdrav!

Dragana
 
Dragana, hvala na divnim tekstovima i...i...srecan ti praznik.
U nedostatku smajlica sa leve strane koji bi trebao da te cmokne,
napisacu cmok (u oko )i naravno cestitke svim damama koje posecuju
ovaj sajt.

P.S.Laslo...ako ovaj post stigne na tvoju adresu znaj da se cmok
ne odnosi na tebe..da se razumemo hehehehe

Milan
 
pa ovo je bilo upuceno samo zenskom delu ako se neko nasao izvinjavam se.
salimo se
pz.Laslo
 
Back
Top