Marko 5 New member Joined Feb 5, 2010 Messages 1,023 Reaction score 4 May 25, 2011 #1 Posto trujemo sve moguce teme,dodjite ovde da off topic-ujemo koliko god zelimo! Prenesite ako zelite postove ovde pa da nastavimo sa zdravom raspravom jer su mi izbrisani neki postovi iz teme "koliko placamo ime". Pozdrav
Posto trujemo sve moguce teme,dodjite ovde da off topic-ujemo koliko god zelimo! Prenesite ako zelite postove ovde pa da nastavimo sa zdravom raspravom jer su mi izbrisani neki postovi iz teme "koliko placamo ime". Pozdrav
ANGEL II New member Joined Nov 7, 2010 Messages 1,353 Reaction score 5 May 25, 2011 #2 O čemu si pisao nisam bio tu?
vladas Super Moderator Staff member Joined Sep 17, 2009 Messages 2,712 Reaction score 93 May 25, 2011 #3 Drugari, vec postoji Off topic chat soba... Nemojmo praviti kopiju nekih "(ne)popularnih" foruma! Pomenute off topic postove cu prebaciti tamo veceras (ili ce neko od drugih moderatora vec to uraditi)! Ova tema ide pod lock!
Drugari, vec postoji Off topic chat soba... Nemojmo praviti kopiju nekih "(ne)popularnih" foruma! Pomenute off topic postove cu prebaciti tamo veceras (ili ce neko od drugih moderatora vec to uraditi)! Ova tema ide pod lock!