Smajli koji balavi :)

Vladan-Stevanovic

Administrator
Staff member
Joined
Jan 22, 2008
Messages
4,265
Reaction score
1,696
Ne znam ko je sve trazio da u forum dodamo smajlija koji balavi, ali svejedno, vasa zelja je uslisena. :drool:
Takodje su dodati neki novi smajliji, tako da...uzivajte... :)
 
Ja sam trazio,Dragon je kriv za to,stalno postavlja Lange po forumu...

Aaaa Lange :drool: :drool:

Dobro je sada,hvala!
 
Ovaj, šefe, ne bi' da gnjavim, ali bih da pitam ima li šanse za neke 'nacionalne' smajlije za ljubitelje satova iz određene zemlje, npr. švajcarski u špilhoznama, ruski, japanski itd.

Evo nekoliko primera:
german from oktoberfest.gif
smileyvault-cute-big-smiley-animated-076.gif
ninja-ninja-shinobi-japan-smiley-emoticon-000728-large.gif
swiss-flag-78.gif


Ima i jedan sa votkom: http://www.svetsatova.com/forum/f76/slike-ruskih-satova-1563-19.html#post30996
 
Svidja mi se ideja...!Odlican predlog Neso!;)
 
Jel ima neki smajli koji je nudista ono sa kaputom...pa da ga siri...znate ono
 
Eh, kad kažeš...
2350a.gif
(treba mu dva sata da otvori kaput)

Može li jedan mršaviji?
Exhibitionist_4394.gif
 
Ma daj samo da ima sta pokaze....da bude dvosmisleno bre
 
eh,Lange,Trange,Frange....

jenna-jameson.jpg


Jel ima smajl koji pada u nesvest :lol:
 
Sad mora da smišljam novi potpis :banghead:

:lol:

...odo sada da balavim u ono iz dragonovog linka!!!
 
Sad mora da smišljam novi potpis :banghead:
Aaa da, ti si taj...Nikako nisam mogao da se setim ko je imao taj zahtev u svom potpisu :)
Kao sto si i sam rekao, ne ostaje ti nista drugo nego da smislis novi potpis :lol:
 
Ovaj, šefe, ne bi' da gnjavim, ali bih da pitam ima li šanse za neke 'nacionalne' smajlije za ljubitelje satova iz određene zemlje, npr. švajcarski u špilhoznama, ruski, japanski itd.
Neso, pokusacu da pronadjem nesto slicno tome.
 
Hvala na odgovoru. Ako se dobro sećam, neki od onih sa linkova su besplatni i mogu se slobodno koristiti, ali ću se potruditi da bolje potražim sutra.
 
Back
Top