Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

Sada u novoj kolekciji nemaju ni 649 ni 2994, a ove Stiv Mekvin sklopive su 30, što mi je previše :( Jedna radnja, ona u Ušću na poslednjem spratu ima 649, neke malo svetlije, oko 17 su, što je sasvim okej. Ali svejedno, pratim ebay, da doživim taj osećaj imanja PayPala :D
 
Mislim da je bila 2010 god. kada nabavih u Novom Merkatoru (mislim da je LaGata radnja) model Persol 2720s ako se ne varam.
Definitivno najbolje i najkvalitetnije suncane naocare koje sam stavio na nos.
Sledece ce mi biti isti model samo u polarizovanoj varijanti.
Preporuka od mene sto se tice izrade, kvaliteta a bogami i istorije "brenda".

Persol-2720-james-bond-big.jpg
 
Moram vam se svima pohvaliti, od danas sam, najviše zahvaljujući devojci, postao vlasnik jednog para Persola 714, poznatih i kao Stiv Mekvin naočare. Braon turtleshell, zelena stakla, taman ona kombinacija koju sam i tražio :blushing:
 
Evolution i moje male ha ha naocare Gucci plave ko i Jadran na komme Sam sad
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    155.5 KB · Views: 324
Mislim da je bila 2010 god. kada nabavih u Novom Merkatoru (mislim da je LaGata radnja) model Persol 2720s ako se ne varam.
Definitivno najbolje i najkvalitetnije suncane naocare koje sam stavio na nos.
Sledece ce mi biti isti model samo u polarizovanoj varijanti.
Preporuka od mene sto se tice izrade, kvaliteta a bogami i istorije "brenda".

View attachment 70940

ne vredi moras i neku Omegu da nabacis
 
Jeste, teško ih je baš naći, posebno neki širi izbor. La Gatta sada na primer dosta forsira Roadster, koje su mi nekako elvisovske, što nije nužno loše, ali nije baš ni za nošenje :D Elem, iz kog su perioda ove vintage? Meflecto od 4 stubića je bio na Brevetatto serijama, ili kako već to ide kod njih...

Inače, RB Cats su mnogo kul, a to kaže čovek koji nije fan tog Carrerastog oblika.:blushing:
 
Nisam ni ja bio; glava mi je prevelika za njih :bosanac:

Ali su super kao "to go" naocale jer su lagane i polarizirane - persol ima stakla i dosta umaraju; nemoguce ih je nositi par sati u komadu.. s time da su crne 649 od 56 mm i pasu mi taman, druge su 54 i pasu na knap.

Sljedece su ili 714 sa plavim staklima ("the 714") ili cetvrtasti model ako uspijem naci onaj koji mi pase.. nesto kao ove koje imam za ljeto i plazu (Carve Oceans Polarized)

Inace da, manijak sam po pitanju naocala, koznih i voskanih jakni (barbour i belstaff), a satovi su me hvalabogu popustili... :banghead:

uploadfromtaptalk1374803020927.jpg
 
Hehe... Cestitke my brother in drugs

2 (bila su 3, ali kupio Superdry Wax Jacket pa prodao jednu) Internationala, 1 wax flyer, 2 bedalea, 1 border i 1 cowen commando; stigao prosli tjedan :)

Belataffa ukupno 5, zadnja je bila XL500 za proljece. U DE su mi 3, u hr 2. Jedan ormar je samo za jakne

uploadfromtaptalk1374842062297.jpg

uploadfromtaptalk1374842288185.jpg

Da ne idemo previse u off :thumbup:
 
Back
Top